Greito surinkimo palapinės

MITKO

Greito sudėjimo palapinės gali būti įmonės medžiagų reklamos ekspozicijos vieta. Dėl lengvo, aliuminio karkaso jų montavimui pakanka dviejų asmenų. Žirklinė konstrukcija yra sudedama tik per 60 sekundžių, puikiai tinka trumpiems renginiams. Pasiūlyme prieinamos yra 4 greito sudėjimo palapinių MITKO serijos 14 dydžio versijų: pradedant nuo palapinių standartiniam naudojimui, produktų, sukurtų dažnam ir intensyviam naudojimui, baigiant inovatyviomis konstrukcijomis su įmontuotu LED apšvietimu, gerinančiu prestižinius renginius.

Palyginamoji lentelė

Greito surinkimo palapinės
modelis Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED
Kojos profilis
⌀ 43 mm

⌀ 48 mm

⌀ 54 mm

⌀ 54 mm
tvirtinimo sistema Easy-Hold
Palapinės sienų sujungimas lipni medžiaginė juostelė (velcro) lipni medžiaginė juostelė (velcro) lipni medžiaginė juostelė (velcro) lipni medžiaginė juostelė (velcro) / užtrauktukai
garantija rėmui 3 metai 4 metai 5 metai 5 metai

Dydžių lentelė

Greito surinkimo palapinės
Octa GoOcta OptimaOcta ProOcta Pro LED
1,5x1,5
2x2
2x3
2x4
2,5x2,5
2,5x5
3x3
3 x 4,5
3x6
4x4
4x6
4x8
5x5
6x6
Octa Go Octa Optima Octa Pro Octa Pro LED

ŽIŪRĖTI JŪSŲ GREITO SUDĖJIMO PALAPINĘ

Mąstote kaip galėtų atrodyti palapinė su Jūsų įmonės logotipu
Užsakykite nemokamą ir neįpareigojantį palapinės projektą.
Greito sudėjimo palapinės, tai populiariausia prekybinių palapinių rūšis. Jie įvairina renginius savo spalvomis, pritraukdami lankytojų dėmesį. Jie yra svarbus prekės ženklo ar produkto reklamavimo elementas, ir kartu su kitais renginių aksesuarais, tokiais kaip reklaminės vėliavos,rollup‘ai ar sėdynės(pufai, foteliai, kubeliai), kuria darnią reklamos kampaniją.

Greito sudėjimo palapinių pranašumai, tai taip pat: paprastas sudėjimo ir išdėjimo metu naudojimas, tvirta ir lengva aliuminio konstrukcija, elegantiška ir tvirta dangą, kurie gali būti naudojami kaip reklaminė laikmena. Greito sudėjimo palapinės dažniausiai naudojamos kaip prekybos ir paslaugų stendai, verslo susitikimų vietose, informacijos punktuose ir pan. - priklausomai nuo savininko poreikių ir kūrybingumo. Tinkamai suplanuota grafika pakeis ant palapinės esantį spausdinį į puikiai veikiančią reklamą, o pati palapinė bus šios reklamos laikmena.

Greito sudėjimo palapines gaminame 4 versijų: Octa Go, Octa Optima, Octa Pro, Octa Pro LED. Visos konstrukcijos turi įėjimo reguliavimo aukštį. Stogas ir sienos yra gaminamos iš stipraus, atsparaus vandeniui poliesterio audinio. Visi palapinės elementai yra pakuojami į specialius apvalkalus, palengvinančius jų sandėliavimą ir transportą.