Reklaminė sienelė - puikus būdas atskirų erdvių aptvėrimui įvairių renginių metu. Ji tarnauja ir kaip sienelė ir reklamos plotas. 200 cm ilgio moduliai gali būti jungiami tarpusavyje arba statomi atskirai. Greitas surinkimo laikas įgalina lengvai ir greitai užtverti reikiamas erdves.

Reklaminės tvorelės rėmo dalys gaminamos iš plieno profilių.

Plakatai gaminami iš 440g/m² PVC audinio arba 220g/m² poliesterio audinio. Sienelės iš poliesterio audinio gali būti gaminamos su dvipuse spauda. Plakatai prie rėmo tvirtinasi spyruoklių pagalba. Transportavimo metu rekomenduojama plakatą apvynioti aplink rėmo koją.

Ypatingos savybės

MODULINIS DIZAINAS
Reklaminės sienelės modulius galite laisvai jungti tarpusavyje, bet kokiu ilgiu ir bet kokiu kampu.
TVIRTAS RĖMAS
Rėmas ir kitos dalys gaminamos iš milteliniu būdu dažyto plieno. Rėmas pasižymi tvirtumu ir atsparumu mechaniniam poveikiui.
12 MĖNESIŲ GARANTIJA
Rėmui ir baneriui gamintojas suteikia 12 mėnesių garantiją.
GREITAS IR LENGVAS SUMONTAVIMAS
Dizaino paprastumas ypač pagreitina surinkimą ir išardymą. Užtenka vieno žmogaus visiems darbams.

Techninės detalės

Reklaminė tvorelė
Reklaminė sienelė (pagrindinis rėmas + prailginimai su bazėmis minkštam pagrindui)
modulio aukštis100 cm
modulio ilgis200 cm
Ilgiausias komponentas200 cm
visas ilgis 600 cm
svoris su 3 plakatais33 kg

Audinių spalvos

Plakatus spausdiname skaitmeniniu būdu. Sublimacine arba solventine spauda priklausomai nuo audinio (PVC arba poliesterio). Solventinė spauda papildomai laminuojama skystu laminatu, kuris papildomai apsaugo spaudą nuo mechaninio poveikio ir UV spinduliuotės. Laminuotus PVC plakatus lengva valyti. Spausdinant sublimacine spauda, dažai įsigeria į audinį ir tampa medžiagos dalimi. Tad spalvos būna ryškios ir kontūrai aiškūs. Poliesterio audinys valosi prasčiau nei PVC.
sublimation