22-02-2024

Sėdimieji baldai – Jūms reikalingi šie reklaminiai gaminiai!

Sėdimieji baldai – Jūms reikalingi šie reklaminiai gaminiai!

Nei vienas renginys neapsieina be sėdimų vietų - nesvarbu, ar tai būtų renginiai lauke, ar po atviru dangumi, verta turėti vietą poilsiui. Be to “chill” zonos puiki vieta pokalbiui su potencialiais klientais.

Sėdmaišiai – kai svarbiausia patogumas!
Minkšti ir patogūs reklaminiai sėdmaišiai puikiai prisitaiko prie sėdinčiojo formos ir yra nepakeičiamas patogaus renginio atributas. Didelis sėdmaišio plotas – puiki vieta Jūsų reklamai, kuri tikrai neliks nepastebėta. Išsirinkite ir užsisakykite sėdmaišius kitam Jūsų renginiui.

Kėdės – kai svarbus kiekvienas centimetras!
Sulankstytos Boss reklaminės kėdės užima tikrai mažai vietos, tad į renginį jas galėsite atvežti ir lengvuoju automobiliu. Kėdės išsilanksto tikrai lengvai, todėl poilsio zono įrengimas neatims iš Jūsų daug laiko. Reklaminių kėdžių rėmas tikrai tvirtas, o reklama gali būti spausdinama ant atlošo ir ant gulimos dalies. Jei reikia tikrai mobilaus sprendimo – pasirinkite Boss reklamines kėdes.

Kubai – kai ieškote protingo sprendimo!
Reklaminius kubus galite naudoti sėdėjimui arba kaip mini staliuką. Jei to neužtenka, pasirinkime Origami kubus, kurie tai pat pasitarnaus kaip daiktų susidėjimo vieta įvairiuose renginiuose. Neprilausomai nuo Jūsų pasirinkimo, visas kubų paviršiaus gaminamas su Jūsų reklama pagal suderintą maketą.

Reikia pagalbos renkantis kėdes ar sėdmaišius?
Rašykite arba skambinkite!