06-07-2023

Pasirūpinkite aplinka ir … sutaupykite!

Pasirūpinkite aplinka ir … sutaupykite!

Nepagaminsime pilnai biologiškai skaidžių palapinių, tačiau jų gamyboje naudojamų medžiagų ir technologijų dėka sumažiname atliekų kiekį. Susipažinkite su mūsų nauja MITKO NATURE kolekcija.

Palapinių rėmus gaminame tvirtus ir ilgaamžius. Remontuojame, o ne išmetame, kad mūsų rėmai būtų naudojami daug metų. Garantuojame atsarginių rėmo dalių tiekimą visą produkto gyvavimo laikotarpį.

Palapinės audinys iš MITKO Nature kolekcijos pagamintas iš perdirbtų PET butelių, o paruoštas produktas supakuotas ekologiškai. Rinkdamiesi palapines iš NATURE kolekcijos prisidedate prie aplinkos tausojimo.

Šiuo metu Mitko Nature serijos palapinėms – 10 % nuolaida!

Iki rugpjūčio pabaigos galite pasinaudoti akcija, kurioje MITKO Nature serijos palapines galite įsigyti su 10% nuolaida. Nuolaida taikoma Octa greito surinkimo palapinėms (Go, Optima, Pro ir Pro LED), su pilno paviršiaus sublimacine spauda. 

Gal dar turite seną Mitko rėmą? Tiesiog įsigykite stogą ir sienas!
Mūsų tikslas - tvirtos konstrukcijos, kurios tarnauja mūsų klientams jau daugelį metų. Remontuokite, o ne išmeskite. Jei reikia atnaujinti jūsų palapinės stogą ar sienas, nuolaida taip pat galios, jei bus naudojamas Nature serijos audinys.

Reikia konsultacijos renkantis palapinę?
Susisiekite!

Žr. reklamos sąlygas.