20-06-2023

Sukomplektuokite įmonės stendą vasaros lauko renginiams

Sukomplektuokite įmonės stendą vasaros lauko renginiams

Palapinė + vėliavėlės yra pagrindinis renginio stendo pagrindas. Palapinė atskiria ir uždengia erdvę, o vėliavėlės iš tolo nurodo, kur stovi stovas. Tereikia pridėti reikiamus aksesuarus ir ... vasaros lauko renginiams paruoštą įmonės stendą!

MITKO palapinės – nauja saugumo dimensija
Kurdami gaminius visada vadovaujamės mintimi, kad jie turi būti ne tik patvarūs ir efektyvūs, bet ir saugūs vartotojams. Mūsų palapinės atsparios vėjo gūsiams iki 100 km/val. Be to, pasiūlyme yra priedai, kurie padidina naudojimosi palapinėmis saugumą, pavyzdžiui: transportavimo krepšiai ir svarmenys.

Tačiau tuo nesustojame ir dar kartą pakeliame kartelę saugumo prasme – mūsų greitosios palapinės yra ir ugniai atsparios versijos. Stogai ir sienos iš PVC dengto poliesterio atitinka DIN 4102-B1 ir EN 13501-1:2018 standartus, kurie patvirtina jų atsparumą ugniai ir saugumą.

Dvipusės spausdintos vėliavėlės
Abiejose vėliavos pusėse esantys atspaudai puikiai matomi, nesvarbu, iš kurios pusės renginio svečiai pamatytų stendą. Verta pasirūpinti aiškia reklamine žinute, nes tai garantija, kad žinutė pasieks gavėjus. Mūsų pasiūlyme yra net 2 modeliai vėliavėlių su dvipuse spauda: Rider M vėliavėlės ir Flyer M vėliavėlės.

NAUJIENA mūsų pasiūloje - reklamos piramidės
Palapinė + vėliavėlės yra stendo pagrindas, tačiau stengiamės padėti savo klientams išsiskirti iš konkurentų. Tai yra priežastis, kodėl mes nuolat kuriame naujus produktus.

Šį sezoną prie mūsų aksesuarų pasiūlos prisijungė reklamos piramidės, kurios yra lengvas, mobilus ir labai efektyvus reklaminis dalykėlis!

Reikia pagalbos užbaigiant užsakymą?
Susisiekite su mumis!